Sami o sobie

Firma CLAAS z siedzibą w westfalskiej miejscowości Harsewinkel jest europejskim liderem na rynku kombajnów. Marka CLAAS zajmuje wiodącą pozycję na świecie w segmencie samobieżnych sieczkarni polowych. Na czołowej pozycji w branży maszyn rolniczych CLAAS plasuje się ponadto dzięki ciągnikom oraz prasom rolniczym i maszynom do zbioru pasz. Oferta produktowa obejmuje także najnowocześniejsze technologie informacyjne wykorzystywane w rolnictwie.

Ponadto CLAAS aktywnie działa w profesjonalnej dystrybucji maszyn używanych. W pięciu FIRST CLAAS USED Center w Niemczech i w Polsce oferujemy kompleksową ofertę maszyn używanych wysokiej jakości.

Oferta sięga od maszyn zwrotnych i pokazowych aż do starych maszyn oddawanych na poczet zapłaty. Dodatkowo w naszych lokalizacjach można znaleźć także używane maszyny innych producentów.

Pracownicy CLAAS w FIRST CLAAS USED Center specjalizują się w oferowaniu używanych maszyn dokładnie dopasowanych do potrzeb klienta. Na życzenie sporządzamy indywidualną ofertę finansowania.

Dzięki klasyfikacjom FIRST CLAAS USED zapewniamy przejrzystość stanu maszyn oraz większą pewność wyboru.

Chętnie doradzimy.